خطوط تولید

·        سیستم فیلتراسیون و مخازن ذخیره آب که توسط شرکت CHRIWA کشور آلمان نصب شده آب ورودی چشمه در مدخل کارخانه را پس از عبور از فیلتر های 10 ، 1 و 2/0 میکرون فیلتر کرده و مستقیما به دستگاه پرکن هدایت می کند .فیلترهای مورد استفاده در این سیستم از بهترین و معتبرترین شرکت های سازنده فیلتر در دنیا خریداری شده و بصورت دوره ای نسبت به تعویض آنها اقدام می گردد .

·    بسته بندی آب معدنی : بسته بندی آب معدنی بطری شده با ظرفیت 27000 بطری در ساعت شامل دستگاههای بطری ساز ، شستشوی بطری ، پر کن ، درب بند ، کنترل سطح مایع و درب بطری ، برچسب زن ، تاریخ زن ، دستگاه شیرینک پک ، و دسته زن می باشد که تمامی این دستگاهها از آخرین تکنولوژی روز دنیا برخوردار است .

·    بسته بندی آب معدنی لیوانی : با ظرفیت 6000 لیوان در ساعت توسط دستگاه ترموفرمینگ و شکل گیری ورق پت ( PET ) و سیل توسط فویل آلومینیومی انجام می پذیرد .

·    پریفرم : پریفرمهای این شرکت توسط دستگاه تزریق تمام اتوماتیک شرکت NETSTAL سوئیس در دو وزن 30 و 8/16 گرمی با دهانه 30 میلیمتری تولید می گردد .

·    درب بطری : دربهای بطری توسط دستگاه تزریق ARBURG با استفاده از مواد پلی اتیلن مخصوص درب بطری و اضافه نمودن مستر بچ رنگی و ذوب در داخل دستگاه تزریق و شکل گیری داخل قالب ، تولید و بسته بندی می گردد .

 

کنترل کیفی

هدف اصلی کارخانه در جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات کنترل کامل اقلام ورودی ، حین تولید و محصول نهایی می باشد . بدین منظور كلیه مواداولیه و نیمه ساخته مورد مصرف در خط تولید و موثر بر كیفیت  می‌بایست قبل از مصرف در خط تولید ،به تایید بخش كنترل كیفیت رسیده باشند . به منظور بازرسی كلیه موارد ذکر شده ،  برنامه های كنترلی تهیه شده و در طرح كیفیت هر یك از محصولات قرار داده شده و بازرسان و کارشناسان آموزش دیده واحد کنترل کیفی در هریک از مراحل تولید این موارد را بررسی و تایید می نمایند .

کارخانه دارای آزمایشگاه بسیار مجهز بوده که از سه قسمت شیمیایی ، میکروبی و اتاق کشت تشکیل شده و افراد متخصص شاغل در آن روزانه در هر ساعت از خط تولید و نقاط مختلف مسیر عبور آب نمونه برداری کرده و در آزمایشگاه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و روش ها از نمونه های برداشت شده آزمایش بعمل می آورند محصولات نهایی پس از توقف 48 ساعته و مشخص شدن نتیجه آزمایش در صورت تایید اجازه ارسال به بازار مصرف را پیدا می کنند .

 

ترکیبات آب معدنی طبیعی واتا بدون گاز واتا :

تركیبات

میلیگرم /  لیتر

كلسیم

6/9

منیزیم

2/2

فلوراید

11/0

كلراید

0/1 >

نیترات

5/2

نیتریت

005/0 >

سدیم

6/4

PH

1/7

TDS

2/71

سختی کل

2/50